Program ksiegowy jolka

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w gronie Windows, są niezwykle funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Są i firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania i dróg w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem pomysłu jest element Płace. Wydaje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje i na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż żyć bardzo ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została założona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.